1 четверть

02.10.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

2 кастрычніка  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ МІЛАСЭРНАСЦІ І ПАВАГІ

Выстава  кампазіцый “Букет – віншаванне для настаўніка”

 

2 – 11 класы

 

10.00-11.00

 

6 клас

Качановіч І.С.

Відэаролік – рэпартаж  “ З Днем настаўніка”

2 - 11 класы

11.00-12.00

Камп’ютарны клас

Жыліч Н.К.

Кніжная выстава “Вучы другіх і сам навучышся” (да Дня настаўніка)

10 – 11  класы

 

11.00 – 12.00

 

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Спаборніцтвы па шахматах

5 - 11  класы

11.00-12.00

Фае 3 паверха

Чарняк Ф.Ф.

Прэзентацыя “ Я и мои виртуальные друзья”

8 – 9    класы

10.00-11.00

Кабінет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Аперацыя “Паштоўка” (віншаванне ветэранаў педагагічнай працы з Днём настаўніка)

5 - 11 класы

12.00-13.00

Па месцы пражывання

Класныя кіраўнікі

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

“Свет роднай прыроды”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

5 – 6 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

9.00  - 11.00

Актавая зала

 

7 клас

Масюк К.І.

Вайтовіч Н.М.

свернуть

25.09.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

25 верасня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ МІЛАСЭРНАСЦІ І ПАВАГІ

Аперацыя “Паштоўка” (віншаванне ветэранаў педагагічнай працы, ветэранаў Вялікай Айчыннай вайны, адзінокіх)

 

5 - 11 класы

 

12.00-13.00

Па месцы пражывання

Класныя кіраўнікі

Акцыя “Отходы в доходы” (збор макуларуры)

2 - 11классы

11.00-12.00

Аг.Доўгае

Класныя кіраўнікі

 Легкаатычны крос “ Восень наступіла”

2 – 11 класы

 

11.00 – 13.00

Стадыён

Чарняк Ф.Ф.

Гутарка-разважанне “Кніга ў вашай сям’і”

5 – 6 класы

11.00 – 12.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Дыспут  “Школьный буллинг. Мифы и факты”

7клас

10.00-12.00

Кабінет педагога сцыяльнага

Пазняк Н.С.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

“Свет роднай прыроды”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

5 – 6 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

9.00  - 11.00

Актавая зала

 

7 клас

Масюк К.І.

Вайтовіч Н.М.

свернуть

11.09.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

11 верасня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

Удзел у раённай турысцкай эстафеце

5 – 8  класы

9.00

г. Салігорск

Чарняк Ф.Ф

Дабрачынная акцыя

“ Поделись тетрадкой”

2 - 11 класы

11.00-12.00

Класныя пакоі

Класныя кіраўнікі

Рэкамендацыйныя гутаркі

2– 11 класы

12.00-13.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Практычны занятак “Мой бяспечны шлях у школу”

5 – 6   класы

10.00-11.00

Кабінет інфарматыкі

Пазняк Н.С.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

“Свет роднай прыроды”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

5 – 6 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

9.00 – 11.00

Актавая зала

 

7 клас

Масюк К.І.

 

Вайтовіч Н.М.

свернуть

04.09.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

4 верасня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ АКТЫЎНАГА АДПАЧЫНКУ

Школьны турысцкі злёт у рамках правядзення Тыдня спорту і здароўя

5– 11 класы

10.00-11.00

Школьны парк

Класныя кіраўнікі

Чарняк Ф.Ф.

Гульня па ПДР  “Ведай! Помні! Захоўвай!»

2- 11 класы

11.00-12.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Прафілактычная гутарка  з элементамі трэнінга “ Здорово быть здоровым”

2 – 4 класы

 

12.00 – 13.00

Кабінет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Прэзентацыя аб’яднанняў па інтарэсах у рамках тыдня дадатковай адукацыі

2 – 11 класы

11.00 – 12.00

Фае 2 паверха

Педагогі дадатковай адукацыі

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

“Свет родная прыроды”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

5 – 6 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

9.00 – 11.00

Актавая зала

 

7 клас

Масюк К.І.

 

Вайтовіч Н.М.

свернуть