2 четверть

18.12.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

18 снежня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ НАВАГОДНІХ ЦУДАЎ

Майстэрня Дзеда Мароза.

Акцыя “Навагодні клас”

2 – 11 класы

11.00 – 13.00

Класныя пакоі

Класныя кіраўнікі

Выстава фотаздымкаў “Птушка на кармушцы”

6 клас

10.00

Школьны двор

Таміла М.І.

Спаборніцтвы “Залатая скакалка”

2-3 класы

5-6 класы

7-8 класы

9-11класы

10.00-10.30

10.30-11.00

11.30-12.00

12.00-12.30

Школьная спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Дыспут “От шалости к административной и уголовной ответственности”

11 клас

10.30-11.30

Кабінет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Бібліятэчны час “Бяспечныя канікулы”

2  клас

10.00 – 11.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юныя экскурсавод”

 

Спартыўная секцыя

“АФП”

8 – 11 класы

7 – 11

класы

10.00-12.00

 

17.30-19.30

Школьны музей

Спартыўны комплекс

Пракаповіч Т.А.

 

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

 

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть

11.12.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

11 снежня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

Дзень гімнаста

-скачкі на скакалцы;

-адцісканне ад падлогі;

- падцягванне на перакладзіне;

-падыманне тулава.

Гімнастычныя эстафеты

 

5 клас

7 клас

8 клас

9 клас

 

11.00-11.30

11.30-12.00

12.00-12.30

12.30-13.00

 

 

Спартыўная зала

 

 

Чарняк Ф.Ф.

Інтэрактыўная віктарына

 “І зорка гарыць, і не вяне вянок...” (да  130-годдзя з дня нараджэння Максіма Багдановіча, беларускага пісьменніка).

11 клас

10.00-11.00

Бібліятэка

Камарпоўская А.І.

Круглы стол  “Мои права, мои обязанности”

7  клас

10.30-11.30

Кабінет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юныя экскурсавод”

 

Спартыўная секцыя

“АФП”

8 – 11 класы

7 – 11

класы

10.00-12.00

 

17.30-19.30

Школьны музей

Спартыўны комплекс

Пракаповіч Т.А.

 

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

 

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть

04.12.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

4 снежня  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ  АКТЫЎНАГА АДПАЧЫНКУ

Спаборніцтвы “Мы за здаровы лад жыцця!

-         спаборніцтвы па піянерболу (каманда 10 вучняў)

-         спаборніцты па валейболу (каманда 6 вучняў)

 

 

5 – 6 класы

 

7 – 11 класы

 

11.00-12.00

 

12.00-13.00

 

 

Спартыўная зала

 

 

Чарняк Ф.Ф.

Удзел у раённай гульні “Піянерскі КВІЗ”

6 – 7 класы

9.00

ДУДА “ЦТДіМ Салігорскага раёна”

Вайтовіч Н.М.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юныя экскурсавод”

 

Спартыўная секцыя

“АФП”

8 – 11 класы

7 – 11

класы

11.00-13.00

 

17.30 – 19.30

Школьны музей

Спартыўны комплекс

Пракаповіч Т.А.

 

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

 

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть

27.11.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

27 лістапада  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ ПРАФІЛАКТЫКІ ВІЧ, СНІДУ

У будучае з трывогай і надзеяй.. ” Агляд літаратуры для старшакласнікаў

8 – 11  класы

10.00-11.00

11.00-12.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Акцыя   “Красная ленточка. Остановим  СПИД  вместе!”

5 – 7  класы

 

11.00 – 12.00

Кабінет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Спаборніцтвы па валейболу

 

Спаборніцтвы па піянерболу

8 – 11  класы

2 – 4 класы

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Удзел у  раённай гульні

“Октябрятский КВИЗ”

4 клас

9.00 – 13.00

ДУА “ЦТДіМ Салігорскага раёна”

Жыбурт Т.І.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

 

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть

20.11.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

20 лістапада  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ  ПРАВАВЫХ ВЕДАЎ.

БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА

Інфармацыйна- пазнавальны марафон

“ Права на все случаи жизни”

 

10.00-11.00

7 клас

Вайтовіч Н.М.

 

Спаборніцтвы па піянерболу

5  клас

6 клас

11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Кансультацыі для бацькоў у рамках Бацькоўскага ўніверсітэта

10 – 11 класы

11.00 – 12.00

Класныя пакоі

 Рутко С.І.

Качановіч І.С.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Рутко С.І.

Саротнік С.М.

 

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

               

 

свернуть

13.11.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

13 лістапада  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

Дзень футбаліста

Спаборніцтвы “Імклівы мяч”

5 клас

7 клас

10.00-11.00

11.00-12.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Экалагічны час “Па старонках Чырвонай кнігі.

Актыў бібліятэкі

 

11.00 – 12.00

 

Бібліятэка

Камароўская А.І.

Дзелавая гульня “Азбука здоровья”

6 клас

11.00 – 12.00

Кабинет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Спартыўна-забаўленчая праграма “Будзь у форме!”

2 – 4 класы

11.00-12.00

Стадыён

Верамейчык Н.Я.

Дыскусійныя качэлі “Моладзь БРСМ сёння”

9 клас

11.00-12.00

9 клас

Нагорная І.А.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть

06.11.2021

развернуть

ПЛАН   МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА  ДНЯ

6 лістапада  2021 года

 

Мерапрыемствы

 

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

 

Адказныя

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ

Рухомыя гульні

2 – 4 класы

10.00-11.00

Спартыўная залаі

Чарняк Ф.Ф.

Спартландыя

5 і 6 класы

11.00-12.00

Акцыя “Дом без адзіноты” (шэфская дапамога і віншаванне пажылых жанчын, удзельніц Вялікай Айчыннай вайны з Днём маці)

 

5 - 11 класы

 

12.00 – 13.00

 

Па месцы пражывання

 

Класныя кіраўнікі

Дзелавая гульня  “ Мы против жестокого обращения с детьми”

7 клас

11.00 – 12.00

Кабинет педагога сацыяльнага

Пазняк Н.С.

Экскурсійная паездка ў музей В.Каржа (в. Хорастава)

8 – 11 класы

10.00-12.00

в. Хорастава

Бондар А.І.

Работа настаўніцка-бацькоўскага патруля

Настаўнікі, законныя прадстаўнікі

21.30-22.30

Месцы масавага адпачынку

Пазняк Н.С.

Аб’яднанні  па інтарэсах

“Юны экскурсавод”

8 - 9

класы

11.00 –13.00

Школьны музей

Пракаповіч Т.А.

Спартыўная секцыя

“АФП”

7 – 11

класы

17.30 – 19.30

Спартыўны комплекс

Чарняк Ф.Ф.

Факультатыўныя, падтрымліваючыя і стымулюючыя заняткі

 

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

11 клас

 

10.00-10.45

 

11 клас

 

Качановіч І.С.

Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі

“Вясёлка”

“Крынічанька”

5 – 7  класы

3 – 4 класы

10.00 –11.40

11.40 –13.20

Актавая зала

Масюк К.І.

свернуть