Каникулы

Фестиваль профессий

развернуть

Цент безопасности

развернуть

Музей пионерского движения

развернуть

Арт-галерея

развернуть

Музей Матери

развернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў на вясенніх канікулах

развернуть

28.03.2022 – 02.04.2022

Пусть каникулы весенние

Дарят радость и везение,

И свобода улыбается,

Каждый день друзья встречаются!

Набирайся сил, энергии,

Чтобы ноги лучше бегали,

Отдыхай ты интенсивнее,

Чтоб учиться эффективнее!

 

План выхаваўчай работы ў перыяд вясенніх канікулаў

 2021/2022 навучальнага года

Дата

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

 

 

 

 

28.03

Спаборніцтвы па велатурызму

5 – 7 класы

11.00-13.00

Спартыўная пляцоўка

Чарняк Ф.Ф.

Аперацыя “Утульнась”

6, 10 класы

11.00-12.00

6 клас

10 клас

Таміла М.І.

Рутко С.І.

Аперацыя “Чысты клас”

7, 9 класы

11.00 –12.00

9 клас

7 клас

Нагорная І.А.

Вайтовіч Н.М.

Экскурсія па прафарыен-тацыі  ў ААГ “Белслуч”

11 клас

11.00 –12.00

ААГ “Белслуч”

Качановіч І.С.

Падрыхтоўка да ўдзелу  ў раённым злеце атрадаў ЮІР

5 – 9 класы

11.00 –12.00

Пляцоўка па ПДР

Бондар А.І.

 

 

 

 

 

29.03

Рухомыя гульні

Гульня ў валейбол

2-4 класы

5-7 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Аперацыя “Зялёны клас”

 

10 клас

11.00-12.00

10 клас

Качановіч І.С.

Удзел у раённым мерапрыемстве па прафарыентацыі “Один день из жизни колледжа”

8,9  класы

9.00

УА“Саліго-рскі дзяржаўны каледж”

Нагорная І.А.

Пракаповіч Т.А.

Інтэлектуальная гульня “Слабое звено”

5 клас

11.00 –12.00

5 клас

Жыліч Н.К.

Экалагічная экскурсія ў вясновы лес “Навядзем парадак  разам!”

10 клас

11.00 –12.00

Лясная зона

Рутко С.І.

Экалагічная прагулка-практыкум “Шукаем вясну”

2, 4 класы

11.00 –12.00

Лясная зона

Лагун Н.М.

Жыбурт Т.І.

 

 

 

 

30.03

Спаборніцтвы “Самы меткі”

 

Гульня ў настольны тэніс

9-11

класы

5-7 класы

11.00-12.00

 

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Экскурсійны маршрут “ Па цікавых мясцінах Беларусі”

8 клас

11.00 –12.00

8 клас

Пракаповіч Т.А.

Дзелавая гульня “Урок фінансавай граматнасці”

6 клас

11.00-12.00

6 клас

Таміла М.І.

Дыялог “Плануем наша заўтра”

11 клас

11.00 –12.00

11 клас

Качановіч І.С.

Эксурсія ў лес “Знаўцы прыроды”

7 клас

11.00-12.00

Лясная зона

Вайтовіч Н.М.

Дыялог “Як падрыхтавацца да экзаменаў”

Гадзіна зносін “Мая будучая прафесія”

9 клас

 

10 клас

12.00-13.00

 

11.00 –12.00

9 клас

 

 

10 клас

Нагорная І.А.

 

Рутко С.І.

 

 

31.03

Спаборніцтвы па міні-футболу

2-4 класы

5-8 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Экскурсія ў народную студыю ДПМ “Валошка”

4 клас

11.00-12.00

Доўгаўскі СДК

Жыбурт Т.І.

Падрыхтоўка да ўдзелу  ў раённым злеце атрадаў ЮІР

5 – 9 класы

11.00 –12.00

Пляцоўка па ПДР

Бондар А.І.

 

 

 

 

01.04

Рухомыя гульні

Турнір па валейболу

2-4 класы

5-8 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Гумарыстычная гульнявая праграма “ С Днём смеха”

3 клас

11.00-12.00

3клас

Верамейчык Н.Я.

КТП “Домік для птушак”

7- 8 класы

11.00-12.00

Майстэрня

Бондар А.І.

Экскурсійная паездка ў Дукорскі маёнтак

5,7  класы

8.00

Дукорскі маёнтак

Жыліч Н.К.

Вайтовіч Н.М.

Круглы стол “Камп’тар і здароўе”

6 клас

11.00-12.00

6 клас

Таміла М.І.

 

 

 

 

 

02.04

Спаборніцтвы па летняму мнагаборству “Здароўе”

5-8 класы

9-11

класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Онлайн-віктарына, прысвечаная Дню яднання Беларусі і Расіі

 9 – 11 класы

11.00-12.00

Кабінет інфарматыкі

Бондар А.І.

Велапрагулка “ Караван вясенніх уражанняў”

8 клас

11.00-13.00

Лясная зона

Пракаповіч Т.А.

Літаратурна-мастацкая гасцёўня “ Интернет и мое здоровье “

4 клас

10.00-11.00

4 клас

Жыбурт Т.І.

Інтэрактыўная выстава “ Па ступеньках правіл здаровага харчавання”

5 – 6  класы

10.00-11.00

Бібліятэка

Камароўская А.І.

свернуть

Посещение краеведческого музея г. Солигорск

развернуть

Посещение краеведческого музея г. Солигорск

свернуть

План выхаваўчай работы ў перыяд зімовых канікулаў

развернуть